MODA

ALIŞVERİŞ ÇANTAMDA NELER VAR

eymir-manzara
Moodaaa modaaa :) bu hafta arkadaşın düğününde giymek için biraz vitrin bakıyım, dolaşıyım belki beğendiğim bir şey olur da alırım dedim. Çıktım dolaştım, bakındım ama eve döndüğümde tamamen amacımdan şaşmış alışveriş poşetleri vardı elimde. Tamam her şey iyi hoş da ne giyicem ben şimdi düğünde :(( bu hafta bitmeden tekrar alışverişe çıkıp ve amacımdan sapmadan doğru düzgün bir elbise almalıyım :) Bu iki parçalık alışverişimde ne aldım , neler tercih ettim sizlerle paylaşmak istiyorum.

Devamını Oku


BAHAR KOMBİNİ / TREND TOPİK

bahar-kombini
      Bu kloş elbiselere, eteklere bir süredir trend topik olmuş durumda .Çok cici görünüyorlar. :) Benim için giydiğim şeyin içerisinde rahat olmak çok önemli. O yüzden etek, elbise vb. çok beğenip sevsem de genelde spor, salaş giyinmek ilk tercihim oluyor. Bahar da geldi geliyor. :) Oh yine incecik tiril tiril şeyler giyelim. Bu kalın ve kat kat giysilerden kurtulalım dimi ya ;) Günlük hayatta bi t-shört bi jean pantolon takıp çıkıp dolaşalım şöyle rahat rahat :) Ben size beğendiğim birkaç kombin göstermek istiyorum. Bu kombinler sade, sıradan, salaş, şirin,şık. Sizce nasıllar ? Siz nasıl giyinirsiniz.?

Devamını Oku


GELİN SAÇI MODASI / BU ARALAR GELİN OLMAYA HAZIRLANAN BİRİLERİ Mİ VAR :)

gelin-saçı-modası
Düğün arefesinde olmanın heyecanı bir başkadır. Her şeyin en güzeli olsun diye uğraşır durur insan. O önemli gün sanki sadece gelin için yapılan özel bir organizasyonmuş gibi gelin saçı, gelin makyajı,gelinliği,ayakkabısı,duvağı,gelin çiçeği her biri ayrı özen, araştırma ve zaman isteyen konularla dolu. Başrol kendisinin olunca gelin de en güzel haliyle göz kamaştırmak istiyor.Bu durum heyecanlı olduğu kadar da stresli geçen bir süreç elbette. Ben düğünümde saçımla ilgili istediğim sonucu tam olarak elde edememiş olsam da yine her şey çok güzeldi. Böyle özel günlerde her şey dört dörtlük gitmeyebiliyor bazen.:) Bu yazımda gelinler için biraz araştırma yaptım ve işe saçlardan başladım. Birkaç saç modeli beğendim.Bakmak isterseniz buyrun burada

Devamını Oku


OMBRE MODASI / TRENDY OMBRE

ombre-modası
Bir süredir dikkatimi çeken bu saç stili yani ombre ( gölgeli saçlar) sıkça kullanılmasından da anlayacağımız gibi oldukça popüler bir tarz oldu. Eğer bu işi becerebilen maharetli bir kuaförünüz varsa şanslı sayılırsınız.Malum hepimiz yaşamışızdır. Kuaföre gidip hayalindeki saçları sadece hayalde bırakıp bambaşka bir sonuçla karşılaştığınız olmuştur. Şahsen ben yaşamıştım. Berbat bir his :) Ombre modası daha uzun bir süre kullanılacağa benziyor. Çok hoş, güzel duran bu saçlar bana dip boyası gelmiş de aylardır yaptıramamış gibi geliyor aslında :) Eskiden olsa öyle derdik :) şimdi moda oldu biraz süslendi püslendi güzel oldu. Bazen de ombre yapılmaya çalışılmış saçlar görüyorum. Mesela saçlardaki o iki ayrı rengi o kadar keskin bir şekilde boyuyorlar ki ombre değil kesinlikle başka bir stil oluyor. Yani saçın dipten yarıya kadarki kısmı çok koyu. Yarıdan sonrası fazlasıyla açık renk olan saçlar bana çok sert geliyor. Artık iş kuaför maharetine kalıyor. Beğenirsiniz beğenmezsiniz sizin zevkiniz. Ne demişler zevkler ve renkler tartışılmazmış :) Bu modeli düşünenler için birkaç resim paylaşıyorum. Belki bende yaptırabilirim. Haydi bana müsaade. Sevgilerimle ;)

Devamını Oku


KOMBİN ÖNERİM

kombin-önerim
Birbirinden farklı kombin önerilerim var.

Devamını Oku


KOMBİN ÖNERİM / RENGARENK SEÇİMLER

kombin-önerim-rengarenk
Bazen neyle neyi giysem diye gardrobumuzun önünde düşünür dururuz :) Gündelik kıyafetlerimizi kombinlemek için çok şık ve spor kombin önerilerime bakmak istermisiniz ? ;)
pembe, ekru,yeşil,kahve,siyah,hardal siz hangisini beğendiniz ?

Devamını Oku


MASKÜLEN MODASI

maskülen-modası
     Bu sezon çokça duyduğumuz maskülen tarz nedir ? Maskülen kelimesi Fransızca kökenli bir kelime olup Fransızca'da masculin diye geçmektedir ve anlamı "Erkek" demektir. Maskülen tarz ise "Erkek kıyafetlerinin bayan için tasarlanmış halinden oluşan giysilerin giyilmesi modasıdır.       Bu sezon bolca gördüğümüz maskülen tarz ayakkabılarda,pantolon,gömlek ve ceketlerde hatta çantalarda çok rahat görüntüsüyle kendini belli ediyor. Bayanların tercih etmesinin sebeplerinden biri de bu hem rahat hem moda ;)

Devamını Oku


TOPUZ SAÇ MODASI

topuz-saç-modası
       Bugünlerde yakın bir arkadaşımın düğünü için hangi kıyafeti giysem, hangi ayakkabıyı seçsem, saçım nasıl olsa diye düşünürken nihayet gardrobumdan seçtiğim bir abiyeyi giymeye ve saçımı da topuz yaptırmaya karar verdim. Tabi hangi topuzu yaptırsam diye biraz araştırdım ve sadece kendimi düşünmeyip topuz modellerini sizinle paylaşayım dedim ;) Sizde düğüne,nişana, bir davete, kokteyle giderken bu zarif topuzlardan kendinize uygun olanı deneyebilirsiniz...

Devamını Oku


BLOG ARŞİVİM