HAKKIMDA

gonca-apaydın

     Blog fikrimden çevremdeki insanlara bahsettiğimde beni cesaretlendiren ve destekleyen arkadaşlarım olduğu gibi tam tersi yorumlarla da karşılaşmadım değil. Tabi ki bu konu herkese göre değişik bakış açıları ile dolu. Öncelikle blog açma fikri nereden geliyor bahsedeyim.Günümüzde sosyal medya inanılmaz hızla kullanılıyor ve her geçen gün gelişiyor.Hal böyle olunca zamanımızın çoğu internet ağında geçiyor. Bende internet başında geçen bu zamanı kendi adıma faydalı bir hale getirmek istedim ve dikkatimi çeken bazı blogları incelediğimde bu işin çok eğlenceli olduğunu düşündüm. Durum böyle olunca blog ve blogger hakkında çok araştırmalar yaptım. Hemen hemen her başlığı okudum bu konuda. Ama daha öğrenecek çok şey var. :) Bloğumu işte bu araştırmalar sonucunda kendi ellerimle bu hale getirdim. Henüz çiçeği burnunda bir blog benimkisi. Buradan size kendi yaşamımdan tecrübelerimi, sevinçlerimi, hüzünlerimi, herhangi bir konuda fikirlerimi, bazen okuduğum bir kitabı bazen yaptığım bir yemeği, bazen gezdiğim bir yeri anlatacağım.

      Ben ortaokul yıllarımdan beri uzun süre günlük tuttum. Kısa bir süre öncesine kadar da benim için önemli olan hiçbir detayını unutmak istemediğim konuları yazdım. Bundan sonra paylaşımlarıma sayfamdan devam edeceğim için burası benim online günlüğüm oldu diyebilirim. Unutmak istemediğim her konuyu kendime bir not, takipçilerime ise bir öneri olsun diye burada paylaşacağım. Belki bir tarif belki bir anı yaklaştırır bizi birbirimize. :)

        Sayfamı inceleyin, üye olun, hem bana destek olun hem önerilerinizi anlatın.Sizin fikirleriniz bana yol gösterecek.Ayrıca yardımcı olabileceğimi düşündüğünüz her konuda yazabilirsiniz. Sevgilerimle....

                                                                                                               Gonca APAYDIN

BLOG ARŞİVİM